Jeśli cierpisz z powodu nieprawidłowej budowy sromu czy innych partii okolic intymnych, miewasz trudność z odczuwaniem przyjemności w życiu erotycznym warunkowany zmianami albo deformacjami widocznych na zewnątrz narządów płciowych albo, ze względów subiektywnych, masz ochotę zmienić kształt miejsc intymnych – medycyna estetyczna proponuje dla Ciebie szereg propozycji, które w szybki sposób usuną Twoje problemy oraz wydatnie poprawią komfort funkcjonowania.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Jedną z ciekawszych propozycji ginekologii plastycznej jest użycie lasera, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie z użyciem tego lasera rekomendowany jest w wypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak też w wypadku innych nieprawidłowości. Aphrodite może być używany też w przypadku wielu odmiennych problemów natury ginekologicznej – szczegóły przeprowadzanego leczenia i sposób jego dostosowania do indywidualnej sytuacji uzgadniane będą w momencie wstępnej konsultacji ginekologicznej.

Efekty zabiegu mogą przewyższyć oczekiwania, bowiem powoduje on przywrócenie naturalnego odczynu pochwy, zwiększa jej wilgotność, zwiększa doznawanie przyjemności seksualnej oraz redukuje bolączki związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia jest w praktyce niedokuczliwa oraz niezwykle szybka, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, względem tradycyjnych metod jest niezwykle krótki, a brak komfortu z tym połączony – niewielki.

Przebieg zabiegu

Cały zabieg to nie więcej niż kwadrans i nie powoduje bólu. Polega on na włożeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, który powoduje obkurczenie i stymulację kolagenu. Daje to nadzieję na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a dzięki temu – wspiera normalne funkcjonowanie całego narządu.
Efektem jest odzyskanie jakości funkcjonowania oraz psychicznej stabilności, oraz radości życia.
Zaraz po leczeniu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do normalnych zadań.

Zapoznaj się z ofertą:

Ginekologia Estetyczna Wrocław

Trapi Cię kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w czasie stosunku, swędzenie lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię rosnące kłopoty w czerpaniu przyjemności w kontaktach intymnych? Chciałabyś polepszyć estetykę okolic płciowych? Odczuwasz problem z akceptacją wyglądu własnych okolic intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to rozważ laser Aphrodite, który w 15 minut może wyeliminować wszystkie bolączki, które do tej pory jawiły się jako nierozwiązywalne.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

Speakout 2Ed Starter

Podręczniki są wykorzystywane w rozmaitych celach no jednak w głównej ...